6P Designs
);} --> );} --> );} -->
   
  Mendionde-Lekorne
  Tournoi de Pala lehiaketa 2015
 

Tournoi de pala de Mendionde 2015
Lekorneko 2015-eko pala lehiaketa






                                     

FINALES - FINALAK

 


RESULTATS - EMAITZAK

 

SERIE ENFANTS - HAURREN MAILA
Vainqueurs - Irabazleak : Aimar OCAFAIN eta Laura Elisseiry : 30

Finalistes - Finalistak :
 Emma IRIBARREN eta Maialen LASCARAY : 27

SERIE FEMININE - NESKEN MAILA
Vainqueurs - Irabazleak : Patricia AMORENA eta Geneviève ETCHEPARE : 35
 Finalistes - Finalistak : Hélène LASCARAY eta Mireille ELISSEIRY : 31

TROISIEME SERIE - HIRUGARREN MAILA
Vainqueurs - Irabazleak : Vincent URGORRY eta Sébastien ST JEAN : 35
Finalistes - Finalistak : Andoni CURUTCHAGUE eta Abenttin DUBOIS : 11

DEUXIEME SERIE - BIGARREN MAILA
Vainqueurs - Irabazleak : Patrick BURGUBURU eta Jérome ELIZAGOYHEN : 35
Finalistes - Finalistak : Laurent TWARDAK eta Patxi BELLECAVE : 23

PREMIERE SERIE - LEHEN MAILA
Vainqueurs - Irabazleak : Jérome DUHART et Xavier GOUTENEGRE : 40
Finalistes - Finalistak: Joanes CURUTCHAGUE et David ELISSALDE : 29

HORS SERIE - MAILAZ KANPO
Vainqueurs - Irabazleak : Denis DAMESTOY eta Ximun ETCHEPARE : 40
Finalistes - Finalistak : Antton DIRATCHETTE eta Mickaël HILDERAL : 35

 





=> Composition des poules - Multxoen osaketa

 

Hors-Série – Mailatik kanpo

1

Burguburu Jean-Claude

06 16 83 62 20

Idieder Mathieu

 

2

Damestoy Vincent

06 76 13 56 20

Amorena Jérome

06 77 17 72 92

3

Damestoy Gérard

06 71 30 97 43

Sallato Damien

06 70 31 82 11

4

Damestoy Denis

06 71 81 93 13

Etchepare Ximun

06 30 37 29 19

5

Errecart Xavier

06 33 86 33 01

Larramendy Peyo

07 86 94 17 84

6

Diratchette Antton

07 70 01 10 84

Hilderal Mickael

06 89 13 05 38

 

Première Série – Lehen maila

7

Errecart Jon

06 70 37 41 26

Curutchague Joanes

06 79 48 84 14

8

Larregain Xabi

06 81 56 52 34

Larregain Arnaud

06 48 01 54 14

9

Duhart Jérome

06 31 37 58 25

Amorena Bixente

06 65 19 48 61

10

Machicote David

06 47 23 70 67

Pochelu Fabien

06 89 62 14 99

11

Damestoy Hervé

06 85 49 61 06

Elissalde David

 

12

Urruty Martial

06 78 83 38 92

Goutenegre Xavier

06 84 22 55 08

 

Deuxième Série – Bigarren maila

Poule 1 – Lehen multxoa

13

Oxoby Bernadette

06 30 90 83 91

Mouesca Miren

06 89 42 77 17

14

Etchegoin Xavier

06 89 44 04 37

Hiriart Philippe

 

15

Fagouet Claude

06 22 44 63 00

Hastoy Jeff

 

16

Amorena Hervé

06 80 12 15 70

Mendiburu Sébastien

06 85 65 27 37

17

Etcheto Jean-Marie

06 30 08 44 70

Mendiburu Paul

06 77 57 92 40

 

Poule 2 – Bigarren multxoa

18

Amorena Benoit

06 77 17 84 18

Belchit Christophe

 

19

Laborde Guillaume

06 31 04 89 84

Pochelu Mathieu

06 08 57 25 89

20

Idiart Bixente

06 80 77 17 16

Echeverria Eñaut

06 75 29 54 57

21

Elizagoyhen Jérome

 

Eliceiry Christophe

06 78 52 75 46

 

Poule 3 – Hirugarren multxoa

22

Burguburu Patrick

06 74 45 18 68

Burguburu Sandy

 

23

St Jean Nicolas

 

St Jean Franck

06 42 07 95 14

24

Twardak Laurent

06 08 69 35 66

Bellecave Patxi

 

25

Mendiburu Julien

 

Landaboure Maxime

07 86 02 31 78

 

Série Filles – Nesken maila

26

Urgorry Marion

06 45 47 35 96

Elizalde Sarah

 

27

Eliceiry Mireille

06 51 83 48 16

Lascaray Hélène

06 81 61 10 79

28

Daguerre Bernadette

06 78 74 14 71

Hiriart Marie-Laure

06 78 83 50 82

29

Amestoy Maider

06 62 12 97 12

Larramendy Martine

05 59 29 62 61

30

Amorena Patricia

06 49 92 39 85

Etchepare Gene

 

 

Troisième Série – Hirugarren maila

31

Curutchague Andoni

06 43 19 70 73

Errecart Iban

06 43 93 06 43

32

Lascaray Luxi

06 81 61 10 79

Echeverria Idoia

 

33

Mendiburu Fabien

 

St Jean Sébastien

06 44 23 77 83

34

Urgorry Stéphane

 

Urgorry Vincent

 

35

Dubois Abenttin

06 47 98 00 54

Irungaray Oier

 

36

Dermit Maeva

05 59 29 62 61

Dermit Yoann

 

 

Série Enfants – Haurren Maila

37

Mendiburu Ximun

 

 

Burguburu Gabriel

 

06 16 83 62 20

38

Eliceiry Emma

 

06 51 83 48 16

Ocafrain Aimar

 

 

39

Eliceiry Laura

 

06 51 83 48 16

Errecart Mailen

 

06 84 64 38 68

40

Amestoy Naia

 

06 62 12 97 12

Errecart Naia

 

06 84 64 38 68

41

Iribarren Emma

 

06 42 74 29 29

Lascaray Maialen

 

06 81 61 10 79





=> Calendrier - Egutegia

 

 

LUNDI

ASTELEHENA

MARDI

ASTEARTEA

MERCREDI

ASTEAZKENA

JEUDI

OSTEGUNA

VENDREDI

OSTIRALA

SAMEDI

LARUNBATA

DIMANCHE

IGANDEA

 

22-juin/ekaina

23-juin/ekaina

24-juin/ekaina

25-juin/ekaina

26-juin/ekaina

27-juin/ekaina

28-juin/ekaina

18 : 00

             

19 : 00

     

18/31

22/25

2/6

23/24

20 : 00

   

9/11

28/30

15/17

7/8

9/10

 

29-juin/ekaina

30-juin/ekaina

01-juil / uzta

02-juil / uzta

03-juil / uzta

04-juil / uzta

05-juil / uzta

17 : 00

             

18 : 00

38/41

   

33/35

37/40

32/36

 

19 : 00

26/27

16/17

19/20

26/28

29/30

   

20 : 00

2/3

13/14

5/6

1/4

11/12

7/10

 
 

06-juil / uzta

07-juil / uzta

08-juil / uzta

09-juil / uzta

10-juil / uzta

11-juil / uzta

12-juil / uzta

17 : 00

           

39/40

18 : 00

31/34

37/38

35/36

32/33

38/40

33/36

31/35

19 : 00

26/29

20/21

18/19

28/27

14/16

8/11

7/9

20 : 00

1/5

8/12

3/4

1/2

13/15

10/12

3/5

 

13-juil / uzta

14-juil / uzta

15-juil / uzta

16-juil / uzta

17-juil / uzta

18-juil / uzta

19-juil / uzta

17 : 00

             

18 : 00

33/34

31/32

34/35

38/39

37/41

31/36

 

19 : 00

14/15

27/30

19/21

15/16

24/25

   

20 : 00

4/6

2/5

1/6

7/11

22/23

8/10

9/12

 

20-juil / uzta

21-juil / uzta

22-juil / uzta

23-juil / uzta

24-juil / uzta

25-juil / uzta

26-juil / uzta

17 : 00

             

18 : 00

32/35

34/36

40/41

37/39

32/34

31/33

 

19 : 00

18/20

26/30

14/17

28/29

8/9

22/24

23/25

20 : 00

4/5

1/3

10/11

13/16

7/12

13/17

2/4

 

27-juil / uzta

28-juil / uzta

29-juil / uzta

30-juil / uzta

31-juil / uzta

01-août / agor

02-août / agor

17 : 00

             

18 : 00

39/41

           

19 : 00

27/29

           

20 : 00

3/6

           



 
  Aujourd'hui sont déjà passés 22 visiteurs sur ce site